Stichting | Samenstelling van bestuur

Stichting | Samenstelling van bestuur

Hieronder een overzicht van de BOL-bestuursleden met hun functie en telefoonnummer en e-mail adres.

Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Tossy de Man Voorzitter 06 13947307 Voorzitter@stg-bol-liempde.nl
Nico van de Wiel Secretaris 06 51248890 Secretariaat@stg-bol-liempde.nl
Joke van Haaren Penningmeester 0411 633411 Penningmeester@stg-bol-liempde.nl
Bea van den Hoven Bestuurslid 06 23837394 Vrijwilligers@stg-bol-liempde.nl
Bert van Kemenade Bestuurslid 06 15252605 Accommodatie@stg-bol-liempde.nl
Els van de Wijdeven Bestuurslid 06 24614430 Externezaken@stg-bol-liempde.nl
Jack Steenbeek Bestuurslid 06 10262799 Ict@stg-bol-liempde.nl