Stichting | Samenstelling van bestuur

Stichting | Samenstelling van bestuur

Hieronder een overzicht van de  BOL-bestuursleden met hun functie en telefoonnummer en e-mail adres. BOL-bestuursleden voeren hun taken onbezoldigd en als vrijwilliger uit.

Naam Functie Telefoonnummer E-mailadres
Tossy de Man Voorzitter 06 13947307 Voorzitter@stg-bol-liempde.nl
Gerry van Haaren Secretaris 06 53675451 Secretariaat@stg-bol-liempde.nl
Jack van Leeuwen Penningmeester 06 20600964 Penningmeester@stg-bol-liempde.nl
Anita van der Vleuten Bestuurslid 06 23082352 Vrijwilligers@stg-bol-liempde.nl
Bert van Kemenade Bestuurslid 06 15252605 Accommodatie@stg-bol-liempde.nl
Jack Steenbeek Bestuurslid 06 10262799 Ict@stg-bol-liempde.nl